Zamknij

Certyfikaty Drukuj Email
CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI ISO 9001:2001

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie wraz z jednostkami terenowymi od listopada 2002r. posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001 dotyczący projektowania i realizacji usług edukacyjnych w zakresie kształcenia i doskonalenia kursowo-seminaryjnego.
Rozszerzenie w marcu 2004r. zakresu certyfikacji o działalność szkolną jest dowodem uznania i gwarancją wysokiego poziomu realizowanego procesu kształcenia, odpowiadającego naszym klientom i uczniom. Wprowadzone procedury zapewniają jednolity standard kształcenia we wszystkich jednostkach ZDZ, a profesjonalna i rzetelna organizacja przedsięwzięć edukacyjnych stwarza możliwość identyfikacji oraz spełnienia wymagań i oczekiwań naszych klientów. Przyznany przez jednostkę certyfikującą – Bureau Veritas Quality International
certyfikat potwierdza, że wdrożony w ZDZ system był zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000. Wobec przystąpienia Polski do Unii Europejskiej tworzy to warunki do pełnosprawnej rywalizacji na rynku usług edukacyjnych.
W dniu 20 czerwca 2007r. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie wraz z jednostkami terenowymi uzyskał certyfikat wydany przez Urząd Dozoru Technicznego Jednostkę Certyfikującą Systemy Zarządzania UDT-CERT.
Poświadcza on, że Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie wraz z jednostkami terenowymi wdrożył oraz stosuje system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001 w prowadzonej działalności edukacyjnej w systemie kursowo-seminaryjnym i szkolnym. Certyfikat jest ważny do 19 czerwca 2010r.

CERTYFIKAT KRAJOWEGO SYSTEMU USŁUG

W czerwcu 2003r. ZDZ został włączony do sieci ośrodków Krajowego Systemu Usług dla MSP współpracujących na rzecz rozwoju systemu wsparcia małych i średnich firm. Przyznane przez Radę Koordynacyjną Krajowego Systemu Usług akredytacja w dziedzinie usług szkoleniowych potwierdziła, że Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie wprowadził i stosuje system zapewnienia jakości zgodny ze standaryzacją ośrodków KSU dla MSP. Krajowy System Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw powstał z inicjatywy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podstawowym celem systemu jest podniesienie konkurencyjności polskich firm z sektora MSP poprzez dostarczenie im kompleksowej oferty wysokiej jakości usług oraz przygotowanie ich do procesu integracji z Unią Europejską.